تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فیزیک هسته ای

فیزیک هسته ای و مقالات و مطالب آموزشی رایگان


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 156
  • بازدید دیروز : 163
  • بازدید کل : 108889

انرژى هسته اى و ضرورت هاى زمانه


به رغم تلاش هاى گسترده و مانع تراشى هاى غرب در جهت بازداشتن ايران از دستيابى به فناورى هسته اى، روز سه شنبه ۲۲ فروردين ،۱۳۸۵ اعلام شد با پايدارى مردم و دولت و تلاش و مجاهدت دانشمندان ايرانى، سرانجام ايران موفق شد به چرخه كامل سوخت هسته اى برسد و به عنوان هشتمين كشور جهان به باشگاه هسته اى جهان بپيوندد. اعلام اين خبر مسرت بخش در شرايطى كه قدرت هاى جهانى فشارهاى زيادى را در جهت عدم دستيابى ايران به فناورى هسته اى وارد مى كردند، دل هر ايرانى را شاد كرد و حس غرور و افتخار ملى را در بين مردم افزايش داد.
دستيابى ايران به چرخه سوخت به اين معنى است كه ايران توانسته است مراحل استخراج سنگ اورانيوم، تبديل سنگ به كيك زرد، تبديل كيك زرد به هگزا فلورايد اورانيوم يا همان uf6، انجام عمليات غنى سازى روى uf6 و خالى كردن فلور آن و تهيه اكسيد اورانيوم غنى شده، تبديل اكسيد اورانيوم غنى شده به قرص هايى با عرض هشت دهم و طول يك سانتى متر كه اين قرص در درون غلاف زيركنيوم قرار مى گيرد و ميله هاى سوخت را تشكيل مى دهد را با موفقيت به پايان برساند.
اين فناورى كه فقط در انحصار چند كشور خاص مى باشد داراى مزاياى بيشمارى است كه با توجه به اهميت و لزوم بهره بردارى از انرژى هسته اى در حال حاضر و آينده، كشورهاى داراى اين فناورى تلاش گسترده اى را براى حفظ انحصار آن و جلوگيرى از دستيابى ايران به اين فناورى به كار بستند ولى در نهايت دانشمندان ايرانى ثابت كردند كه ذهن خلاق ايرانى معجزه مى كند و كارشكنى هاى قدرت هاى استكبارى هم نمى تواند مانع عزم و اراده ملت ايران شود.
يكى از سوالاتى كه معمولا از سوى مردم مطرح مى شود، اين است كه لزوم دستيابى به اين فناورى چيست و آيا با توجه به فشارها و تهديدهايى كه از سوى دشمنان ايران مطرح مى شود، پافشارى براى دستيابى به اين فناورى توجيه عقلانى دارد يا نه؟ در پاسخ به اين سوال مى توان گفت: علاوه بر مزاياى گوناگون اقتصادى، علمى، زيست محيطى، پزشكى، تامين انرژى و... كه استفاده از انرژى هسته اى به همراه دارد، در حال حاضر شرايط نظام بين الملل به گونه اى است كه براى حفظ و ارتقاى موقعيت خود استفاده از علوم استراتژيكى مانند فناورى هسته اى، اجتناب ناپذير است.
در حقيقت بعد از حوادث يازده سپتامبر فضاى جهان به شدت امنيتى شده و با مطرح شدن انواع تهديدات جديد، اكثر قدرت ها به دنبال تجهيز خود در مقابل اين تهديدات مى باشند. با توجه به موقعيت منحصر به فرد كشور ما در منطقه و جهان و همچنين اهداف بلند مدت نظام، كه براساس چشم انداز ۲۰ ساله كه با هدف تبديل شدن به برترين قدرت در سطح منطقه و همچنين تبديل ايران به يك قطب پيشرو در زمينه علمى، اقتصادى و فرهنگى مى باشد، دستيابى و بهره بردارى از انرژى هسته اى به عنوان يكى از علوم پيچيده و استراتژيك اجتناب ناپذير مى باشد.
از سوى ديگر در دنياى كنونى مفهوم امنيت تغيير يافته است و كشورهايى كه مى خواهند در قرن ۲۱ به عنوان پايگاه قدرت مطرح شوند، دستيابى به نظام دفاعى و اقتصادى مبتنى بر تكنولوژى هاى برتر را كه بر محور قدرت نرم افزارى قرار دارد به عنوان مهم ترين كانال امنيتى براى خود جست وجو مى كنند.
در حقيقت بهره بردارى از انرژى هسته اى مى تواند به عنوان كليدى براى دستيابى به ديگر اهداف استراتژيك مورد استفاده قرار گيرد. همچنين با توجه به تهديداتى كه از سوى دشمنانى مانند اسراييل و زرادخانه هاى مخفى اين رژيم و همچنين دشمنان فرا منطقه اى، در مورد ايران مطرح مى باشد، با ارتقاى موقعيت و وجهه كشورمان، دستيابى و بهره بردارى از انرژى هسته اى حتى در مقياس صلح آميز آن تا حدودى موجب ظهور موازنه قدرت و يا بازدارندگى و در نتيجه تغيير و تعديل تهديدات منطقه اى و فرامنطقه اى مى شود.
از سوى ديگر شواهد موجود نشانگر آن است كه رقابت جديدى بر سر توسعه تسليحات هسته اى در حال شكل گيرى است و برخلاف آنچه تا پيش از اين اعلام مى شد كه اين سلاح ها فقط جنبه بازدارندگى خواهند داشت، در حال حاضر كشورهاى دارنده اين تسليحات، آشكارا ديگر كشورها را به حملات اتمى تهديد مى كنند كه براى مثال مى توان به طرح دكترين جديد شيراك اشاره كرد. همچنين تصويب توليد نسل هاى جديدى از تسليحات هسته اى از سوى كنگره امريكا، توسعه مخفيانه تسليحات رژيم صهيونيستى و يا قراردادهاى همكارى بين هند و امريكا نمونه هاى خوبى براى نشان دادن اهميت اين موضوع هستند.
همچنين عواملى مانند رو به اتمام بودن منابع سوخت فسيلى، بى ثباتى در بازار نفت و گاز، افزايش بى سابقه تقاضا براى انرژى به دليل نياز و وابستگى اقتصادهاى رو به رشد كشورهايى مانند چين، افزايش قيمت نفت و از همه مهم تر نداشتن تصور روشنى از شرايط بازار نفت و انرژى در آينده به دليل سياست هاى تهاجمى و يكجانبه گرايانه امريكا در كانون اصلى نفت جهان يعنى خاورميانه، موجب شده است كه كشورها براى حفظ امنيت و منابع خود رقابت گسترده اى را براى تامين انرژى مورد نياز خود شروع كنند.
عواملى مانند رو به اتمام بودن منابع سوخت فسيلى، بى ثباتى در بازار نفت و گاز، افزايش بى سابقه تقاضا براى انرژى به دليل نياز و وابستگى اقتصادهاى رو به رشد كشورهايى مانند چين، افزايش قيمت نفت و از همه مهم تر نداشتن تصور روشنى از شرايط بازار نفت و انرژى در آينده به دليل سياست هاى تهاجمى و يكجانبه گرايانه امريكا در كانون اصلى نفت جهان يعنى خاورميانه، موجب شده است كه كشورها براى حفظ امنيت و منابع خود رقابت گسترده اى را براى تامين انرژى مورد نياز خود شروع كنند.
براى مثال مى توان به قراردادهاى بلند مدت چين با روسيه براى تامين منابع انرژى خود از اين كشور و همچنين تمايل هند و پاكستان براى انتقال گاز ايران به اين كشورها اشاره كرد. همچنين با توجه به وابستگى شديد كشورهاى اروپايى به گاز روسيه، اين كشورها تلاش گسترده اى را براى تنوع بخشيدن به منابع تامين و كاهش وابستگى خود به كار بسته اند.
در چنين شرايطى كشورهاى هسته اى نيز براى حفظ برترى خود در صحنه بين الملل و همچنين انحصار تكنولوژى و منابع اورانيوم، به انعقاد قراردادهاى تعهدآور مختلفى رو آورده اند. در حقيقت اين كشورها با آگاهى از شرايط بازار انرژى و افزايش نياز كشورها در استفاده از انرژى هسته اى، در صددند با حفظ انحصار منابع اين انرژى ارزشمند موقعيت خود را در نظام بين الملل حفظ كنند.
با توجه به عدم تناسب در عرضه و تقاضاى اورانيوم خام و همچنين با توجه به اين كه كانى هاى اورانيوم عمدتا در كشورهاى كانادا، قزاقستان، استراليا، نامبيا، نيجريه و آفريقاى جنوبى متمركز هستند و از سوى ديگر عدم تناسب در عرضه و تقاضاى اين ماده خام موجب شده است با افزايش تقاضا براى ماده خام اورانيوم، قيمت آن در دو سال اخير بيش از دو برابر افزايش يابد.
در چنين شرايطى طبيعى است كه كشورهاى پيشرو به سادگى فضا را براى ديگر كشورها باز نمى كنند و تلاش مى كنند براى حفظ برترى خود اقدام به قراردادهاى تعهدآور در جهت در اختيار گرفتن اين ماده ارزشمند نمايند. قرارداد امريكا با نامبيا، قرارداد خريد اورانيوم چين از استراليا و تلاش روسيه براى ايجاد يك مركز جهانى در جهت انجام چرخه سوخت از نمونه هاى بارز اين جريان محسوب مى شوند.
در چنين شرايطى با توجه به رقابت هاى گسترده اى كه بر سر بهره بردارى و در اختيار داشتن منابع انرژى هسته اى در جهان وجود دارد، اهميت دستيابى ايران به چرخه كامل سوخت هسته اى و پيوستن به باشگاه هسته اى جهان، بيشتر مشخص و دستيابى و استفاده از اين علم پيشرفته و حساس به عنوان يكى از موثرترين عوامل پيشرفت يك كشور محسوب مى شود.
باآگاهى از اهميت انرژى هسته اى در قرن ۲۱ و با در نظر گرفتن موقعيت و جايگاه كنونى ايران به عنوان هشتمين كشور جهان، عقب نشينى در برابر خواست قدرت هاى زورگو مبنى بر محروم كردن ملت ايران از اين موضوع هيچ توجيه عقلانى ندارد و در صورت پايدارى مردم و دولتمردان ايرانى در نهايت قدرت هاى استكبارى مجبور هستند ادبيات و لحن خود را در مورد ايران تغيير داده و ايران را نيز به عنوان يكى از قدرت هاى هسته اى قبول كنند. با توجه به تاكيد ايران بر استفاده صلح آميز از انرژى هسته اى، ايران به عنوان الگويى در جهان تبديل خواهد شد كه با بهره بردارى صلح آميز از انرژى هسته اى، صلح و امنيت را براى خود، منطقه و ديگر كشورهاى اسلامى به ارمغان خواهد آورد.

  انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 109
کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دریافت فایل : زندگی شیرین
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

دریافت فایل : ملت عشق
تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دریافت فایل : اندیکاتور باینری
دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...


مطالب تصادفی

  • چهار خاصیت اساسی عدسی محدب

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فیزیک هسته ای" می باشد