تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فیزیک هسته ای

فیزیک هسته ای و مقالات و مطالب آموزشی رایگان


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 109
  • بازدید دیروز : 402
  • بازدید کل : 65081

انرژى هسته اى و ضرورت هاى زمانه


به رغم تلاش هاى گسترده و مانع تراشى هاى غرب در جهت بازداشتن ايران از دستيابى به فناورى هسته اى، روز سه شنبه ۲۲ فروردين ،۱۳۸۵ اعلام شد با پايدارى مردم و دولت و تلاش و مجاهدت دانشمندان ايرانى، سرانجام ايران موفق شد به چرخه كامل سوخت هسته اى برسد و به عنوان هشتمين كشور جهان به باشگاه هسته اى جهان بپيوندد. اعلام اين خبر مسرت بخش در شرايطى كه قدرت هاى جهانى فشارهاى زيادى را در جهت عدم دستيابى ايران به فناورى هسته اى وارد مى كردند، دل هر ايرانى را شاد كرد و حس غرور و افتخار ملى را در بين مردم افزايش داد.
دستيابى ايران به چرخه سوخت به اين معنى است كه ايران توانسته است مراحل استخراج سنگ اورانيوم، تبديل سنگ به كيك زرد، تبديل كيك زرد به هگزا فلورايد اورانيوم يا همان uf6، انجام عمليات غنى سازى روى uf6 و خالى كردن فلور آن و تهيه اكسيد اورانيوم غنى شده، تبديل اكسيد اورانيوم غنى شده به قرص هايى با عرض هشت دهم و طول يك سانتى متر كه اين قرص در درون غلاف زيركنيوم قرار مى گيرد و ميله هاى سوخت را تشكيل مى دهد را با موفقيت به پايان برساند.
اين فناورى كه فقط در انحصار چند كشور خاص مى باشد داراى مزاياى بيشمارى است كه با توجه به اهميت و لزوم بهره بردارى از انرژى هسته اى در حال حاضر و آينده، كشورهاى داراى اين فناورى تلاش گسترده اى را براى حفظ انحصار آن و جلوگيرى از دستيابى ايران به اين فناورى به كار بستند ولى در نهايت دانشمندان ايرانى ثابت كردند كه ذهن خلاق ايرانى معجزه مى كند و كارشكنى هاى قدرت هاى استكبارى هم نمى تواند مانع عزم و اراده ملت ايران شود.
يكى از سوالاتى كه معمولا از سوى مردم مطرح مى شود، اين است كه لزوم دستيابى به اين فناورى چيست و آيا با توجه به فشارها و تهديدهايى كه از سوى دشمنان ايران مطرح مى شود، پافشارى براى دستيابى به اين فناورى توجيه عقلانى دارد يا نه؟ در پاسخ به اين سوال مى توان گفت: علاوه بر مزاياى گوناگون اقتصادى، علمى، زيست محيطى، پزشكى، تامين انرژى و... كه استفاده از انرژى هسته اى به همراه دارد، در حال حاضر شرايط نظام بين الملل به گونه اى است كه براى حفظ و ارتقاى موقعيت خود استفاده از علوم استراتژيكى مانند فناورى هسته اى، اجتناب ناپذير است.
در حقيقت بعد از حوادث يازده سپتامبر فضاى جهان به شدت امنيتى شده و با مطرح شدن انواع تهديدات جديد، اكثر قدرت ها به دنبال تجهيز خود در مقابل اين تهديدات مى باشند. با توجه به موقعيت منحصر به فرد كشور ما در منطقه و جهان و همچنين اهداف بلند مدت نظام، كه براساس چشم انداز ۲۰ ساله كه با هدف تبديل شدن به برترين قدرت در سطح منطقه و همچنين تبديل ايران به يك قطب پيشرو در زمينه علمى، اقتصادى و فرهنگى مى باشد، دستيابى و بهره بردارى از انرژى هسته اى به عنوان يكى از علوم پيچيده و استراتژيك اجتناب ناپذير مى باشد.
از سوى ديگر در دنياى كنونى مفهوم امنيت تغيير يافته است و كشورهايى كه مى خواهند در قرن ۲۱ به عنوان پايگاه قدرت مطرح شوند، دستيابى به نظام دفاعى و اقتصادى مبتنى بر تكنولوژى هاى برتر را كه بر محور قدرت نرم افزارى قرار دارد به عنوان مهم ترين كانال امنيتى براى خود جست وجو مى كنند.
در حقيقت بهره بردارى از انرژى هسته اى مى تواند به عنوان كليدى براى دستيابى به ديگر اهداف استراتژيك مورد استفاده قرار گيرد. همچنين با توجه به تهديداتى كه از سوى دشمنانى مانند اسراييل و زرادخانه هاى مخفى اين رژيم و همچنين دشمنان فرا منطقه اى، در مورد ايران مطرح مى باشد، با ارتقاى موقعيت و وجهه كشورمان، دستيابى و بهره بردارى از انرژى هسته اى حتى در مقياس صلح آميز آن تا حدودى موجب ظهور موازنه قدرت و يا بازدارندگى و در نتيجه تغيير و تعديل تهديدات منطقه اى و فرامنطقه اى مى شود.
از سوى ديگر شواهد موجود نشانگر آن است كه رقابت جديدى بر سر توسعه تسليحات هسته اى در حال شكل گيرى است و برخلاف آنچه تا پيش از اين اعلام مى شد كه اين سلاح ها فقط جنبه بازدارندگى خواهند داشت، در حال حاضر كشورهاى دارنده اين تسليحات، آشكارا ديگر كشورها را به حملات اتمى تهديد مى كنند كه براى مثال مى توان به طرح دكترين جديد شيراك اشاره كرد. همچنين تصويب توليد نسل هاى جديدى از تسليحات هسته اى از سوى كنگره امريكا، توسعه مخفيانه تسليحات رژيم صهيونيستى و يا قراردادهاى همكارى بين هند و امريكا نمونه هاى خوبى براى نشان دادن اهميت اين موضوع هستند.
همچنين عواملى مانند رو به اتمام بودن منابع سوخت فسيلى، بى ثباتى در بازار نفت و گاز، افزايش بى سابقه تقاضا براى انرژى به دليل نياز و وابستگى اقتصادهاى رو به رشد كشورهايى مانند چين، افزايش قيمت نفت و از همه مهم تر نداشتن تصور روشنى از شرايط بازار نفت و انرژى در آينده به دليل سياست هاى تهاجمى و يكجانبه گرايانه امريكا در كانون اصلى نفت جهان يعنى خاورميانه، موجب شده است كه كشورها براى حفظ امنيت و منابع خود رقابت گسترده اى را براى تامين انرژى مورد نياز خود شروع كنند.
عواملى مانند رو به اتمام بودن منابع سوخت فسيلى، بى ثباتى در بازار نفت و گاز، افزايش بى سابقه تقاضا براى انرژى به دليل نياز و وابستگى اقتصادهاى رو به رشد كشورهايى مانند چين، افزايش قيمت نفت و از همه مهم تر نداشتن تصور روشنى از شرايط بازار نفت و انرژى در آينده به دليل سياست هاى تهاجمى و يكجانبه گرايانه امريكا در كانون اصلى نفت جهان يعنى خاورميانه، موجب شده است كه كشورها براى حفظ امنيت و منابع خود رقابت گسترده اى را براى تامين انرژى مورد نياز خود شروع كنند.
براى مثال مى توان به قراردادهاى بلند مدت چين با روسيه براى تامين منابع انرژى خود از اين كشور و همچنين تمايل هند و پاكستان براى انتقال گاز ايران به اين كشورها اشاره كرد. همچنين با توجه به وابستگى شديد كشورهاى اروپايى به گاز روسيه، اين كشورها تلاش گسترده اى را براى تنوع بخشيدن به منابع تامين و كاهش وابستگى خود به كار بسته اند.
در چنين شرايطى كشورهاى هسته اى نيز براى حفظ برترى خود در صحنه بين الملل و همچنين انحصار تكنولوژى و منابع اورانيوم، به انعقاد قراردادهاى تعهدآور مختلفى رو آورده اند. در حقيقت اين كشورها با آگاهى از شرايط بازار انرژى و افزايش نياز كشورها در استفاده از انرژى هسته اى، در صددند با حفظ انحصار منابع اين انرژى ارزشمند موقعيت خود را در نظام بين الملل حفظ كنند.
با توجه به عدم تناسب در عرضه و تقاضاى اورانيوم خام و همچنين با توجه به اين كه كانى هاى اورانيوم عمدتا در كشورهاى كانادا، قزاقستان، استراليا، نامبيا، نيجريه و آفريقاى جنوبى متمركز هستند و از سوى ديگر عدم تناسب در عرضه و تقاضاى اين ماده خام موجب شده است با افزايش تقاضا براى ماده خام اورانيوم، قيمت آن در دو سال اخير بيش از دو برابر افزايش يابد.
در چنين شرايطى طبيعى است كه كشورهاى پيشرو به سادگى فضا را براى ديگر كشورها باز نمى كنند و تلاش مى كنند براى حفظ برترى خود اقدام به قراردادهاى تعهدآور در جهت در اختيار گرفتن اين ماده ارزشمند نمايند. قرارداد امريكا با نامبيا، قرارداد خريد اورانيوم چين از استراليا و تلاش روسيه براى ايجاد يك مركز جهانى در جهت انجام چرخه سوخت از نمونه هاى بارز اين جريان محسوب مى شوند.
در چنين شرايطى با توجه به رقابت هاى گسترده اى كه بر سر بهره بردارى و در اختيار داشتن منابع انرژى هسته اى در جهان وجود دارد، اهميت دستيابى ايران به چرخه كامل سوخت هسته اى و پيوستن به باشگاه هسته اى جهان، بيشتر مشخص و دستيابى و استفاده از اين علم پيشرفته و حساس به عنوان يكى از موثرترين عوامل پيشرفت يك كشور محسوب مى شود.
باآگاهى از اهميت انرژى هسته اى در قرن ۲۱ و با در نظر گرفتن موقعيت و جايگاه كنونى ايران به عنوان هشتمين كشور جهان، عقب نشينى در برابر خواست قدرت هاى زورگو مبنى بر محروم كردن ملت ايران از اين موضوع هيچ توجيه عقلانى ندارد و در صورت پايدارى مردم و دولتمردان ايرانى در نهايت قدرت هاى استكبارى مجبور هستند ادبيات و لحن خود را در مورد ايران تغيير داده و ايران را نيز به عنوان يكى از قدرت هاى هسته اى قبول كنند. با توجه به تاكيد ايران بر استفاده صلح آميز از انرژى هسته اى، ايران به عنوان الگويى در جهان تبديل خواهد شد كه با بهره بردارى صلح آميز از انرژى هسته اى، صلح و امنيت را براى خود، منطقه و ديگر كشورهاى اسلامى به ارمغان خواهد آورد.

  انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 58
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/11/12 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات عمومی.کل نکته های تاریخ ادبیات جمع اوری شده.توسط رتبه ۲۱ سراسری که واسه خودش نکته برداری کرده.بسیار بسیار ارزشمند.پیشنهاد میکنم این جزوه رو از دست ندهید.واسه کنکور همین جزوه دست نویس رو بخونید کافیه. ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما قرار ...

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد جذابیت شما را افزون اعتماد بنفس شما را شارژ و امتیازی خواهد شد برای رسیدن به موفقیت _بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت _افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار _افزایش بلندی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

نکات ترجمه عربی

نکات ترجمه عربی

جزوه کامل نکات ترجمه عربی به همراه ارائه نکات تکنیکی و تستی عالی دیگر برای ترجمه بهانه نیاورید ...

دریافت فایل : نکات ترجمه عربی
نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) غلامرضا شهری منبع رشته حقوق دانشگاه پیام نور شامل 238 صفحه pdf ...

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

مجموعه ای از کاملترین نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی که با فرمت pdf ذخیره شده است را برای شرکت کنندگان عزیز این آزمون آماده دانلود نمودیم.همانطور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مرور سوالات آزمون های دوره های گذشته میتواند نقش بسزایی در قبولی شما در آزمون داشته باشد با ...

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور binary و کسب درآمد از سایت الیمپ ما ویدیو های اموزشی برای شما تهیه کردیم تا دوستان از صفر تا صد با این روش کار آشنا شوند مراحلی که شما یاد خواهید گرفت .. آموزش ثبت نام در سایت الیمپ و وب مانی - آموزش شارژ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال باز ...

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...


مطالب تصادفی

  • چهار خاصیت اساسی عدسی محدب

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فیزیک هسته ای" می باشد